بواسیر

بواسیر

🏵 #بواسير 🏵

دکتر محمد دریایی

🔶حدود ده گرم تخم گشنیز را در ماهی تابه بریزید و تفت دهید(سرخ کنید)تا رنگ ان قهوه ای شود سپس انرا پودر و با سرکه مخلوط کنید و چند روز انرا بنوشید تا بواسیر ازبین رود.

🔅برای رفع یبوست و درمان بواسیر میتوانید جو دوسر را بو دهید ،سپس انرا ارد کنیدِ، یک قاشق چایخوری ازانرا در یک فنجان اب جوش بریزید و به مدت ۵ دقیقه دم کنید.این چای را به مدت سه روز هر روز صبح ناشتا بنوشید.
@ntebesonati
👌انگور بهترین میوه برای کسانی است که میخواهند لاغر شوند و بدن خود را از اسید اوریک ،سنگ های صفراوی و مسمومیت های مزمن (مسمومیت از سرب یا جیوه) پاک کنند.اینگونه اشخاص باید هر هفته به مدت دو روز فقط اب انگور بخورند و رژیم اب انگور بگیرند بدین ترتیب که هر دو ساعت یکبار اب انگور تازه را بگیرند و بنوشند.

👈این مقدار مصرف روزانه ی انگور تقریبا دو کیلوگرم است .دراین دو روز نباید غذای دیگری مصرف کنند فقط میتواند اب بنوشند.رژیم اب انگور برای مبتلایان به سل ریوی و بواسیر نیز مفید میباشد.

🏵نسخه ی دیگر:مقداری سیاهدانه را سوزانده و نرم ساییده و ان را با اب مورد(که از خیساندن ۳الی ۴ روز برگ مورد در ان بدست امده باشد)خمیر نموده ،به صورت مرهم دراورده و بمالند #بواسیر را درمان کرده و همچنین در از بین بردن #زگیل و #میخچه پا موثر است.

@ntebesonati

استفاده از این نسخ باید با تجویز حکیم حاذق انجام شود.

مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.