📋نسخه ژل رحمی

📋نسخه ژل رحمی

🍀نسخه ژل رحمی(قویترین نسخه)🍀

🌸موارد استفاده 🌸

۱_پاک کننده رحم از هر چیزی از جمله کیست
۲_از بین برنده عفونت های رحمی
۳_خونریزی های رحم
۴_برای زخم
۵_تنگ کردن مجاری رحم پس از زایمان
۶_تمیز کردن رحم پس از زایمان
۷_افتادگی رحم

🌸موارد منع استفاده🌸

در زمان بارداری نباید استفاده کرد

🌸مواد تشکیل دهنده 🌸

۱-مازو
۲_ژفت بلوط
۳_پوست انار
۴_هلیله
۵_باریجه
۶_آویشن
۷_کمرکس

🌸چگونگی ساخت ژل 🌸

مواد ۷تائی بالا رو میتوان به یک اندازه از عطاری تهیه کرده یا اینکه خودمان یک یا چند قاشق از آنها را به یک اندازه جدا جدا پودر کرده وسپس میگذاریم تا بجوشد به گونه ای که قوام آمده ولعاب بدهد بعد مواد را باصافی ,صاف کرده آنگاه دوباره باید بگذاریم تا بجوشد تا کمی دیگر آب شود به جائی برسد که دیگر خیلی مایع نباشد مثل شربت وکمی حالت کف پیداکرده وسپس پودر کتیرا را به اندازه یک قاشق چایخوری به آن اضافه میکنیم ومیگذاریم باز بجوشد با حرارت ملایم تا غلیظ شود ودیگر ژل آماده است

🌸نکات مورد توجه دراستفاده🌸

۱_اگر قصد نگهداری از دارو را دارید باید بگذارید خشک شود
درظرفی گذاشته تا آب آن بیرون برودودریخچال نگهداری کنید.

۲_اگر به صورت مایع تزریق شود ماندگاری ندارد بهتر است نصف مایع را کتیرا بگیریم ودر آن حل کنیم واین ژل را تزریق کنیم تا در رحم بماند وکار کند.

۳_برای ماندگاری خیلی غلیظ کنید وصاف کنید اگر ژل خشک شده با نسبت برابر آب گرم مخلوط کنید تاشل شود ودوباره تزریق کنید برای اینکه کیست خارج کند می بایست به صورت ژل نباشد به صورت مایع تزریق شودفرد باید به صورتی بخوابد که به عمق رحم وتخمدان برسد این نسخه در واقع رحم را فشرده کرده وهر آنچه در آن میباشد را خارج کند

۴_افتادگی رحم:
اگر رسوبات زیاد شود ودفع نشود از رحم ,رحم سنگین شده وکش می آید
وقتی براثر زایمان دهانه رحم از حالت اصلی خارج شود این نسخه به حالت اولیه باز میگرداند
افتادگی رحم ها که دکترها میخواهند رحم را خارج کند باهمین نسخه درمان میشوند اگر رحم پیچ خوردگی داشته باشدومجاری از حالت طبیعی خارج شده باشد کمی کار سخت میشود باید سروته نشسته واگر سروته بشیندوتکان بدهد ژل به عمق رحم وتخمدان میرسدرطوبت های رحم خارج شده ورحم به جای اول خود برمیگردد

۵_بار اول بهتر است رقیق تر استفاده بشود

۶_دردختران که امکان تزریق نیست مواد را در وان یا تشتی گذاشته ودرون مواد بنشیند

۷_یکبار که استفاده کردید حدود پنج روز یا یک هفته بعد یکبار دیگر تکرار کنید

نظر خودم هست که ۳یا۴ بار استفاده بشود

کمر بند شتر

تأثير كمربند براي درمان بيماري‌هاي كليوي و مجاري ادرار

بسم الله الرحمن الرحيم
سلام
صبح زيباي شما بخير
فصل سرما است. فصل بروز بيماريهاي سرد. بيماري‌هاي سرد در فصل گرما جرو بيشترين بيماري ها هستند و در سرما هم بيشتر و بيشتر مي شوند. بايد براي پيشگيري از اين بمياري‌ها، سر، شانه‌ و كتف و كمر را بپوشانيم.
مخصوصاً كمر را بپوشتانند. با شال يا پوشش گرم بايد اندام مياني كمر بسته شود. بستن كمربند محكم بهتر است و موجب گرماي بيشتر شكم و كليه‌ها مي‌شود و جلوي رشد شكم را هم مي‌گيرد. بهتر است شال و كمربند از پشم باشد. مخصوصاً پشم شتر گرماي شديدي ايجاد مي‌كند. وقتي كمر را بپوشانيم، كمربند موجب بهبود بيماريهاي كليوي مي شود. بيماري‌هاي سنگ كليه، پروستات، شب ادراي، بيماري‌هاي مجاري ادراري، تكرر ادرار با كمربند گرم، قابل پيشگيري است. وقتي كليه‌ها سرد شد سنك ساز مي‌شود. وقتي مجاري ادراري، سرد شد فرد نمي‌تواند خود را نگه دارد و دچار تكرر ادرار مي‌شود. براي همين گرم كردن كمر مي‌توان پيشگيري و درمان مناسبي براي اين بيماري باشد.
به خصوص كساني كه به دليل جراحي بي حسي موضعي در ناحيه شكم و كمر دارند، بايد از كمربند استفاده كنند و با روغن‌هاي گرم مانند روعن كنجد يا بادام تلخ، شكم و كمر را چرب كنند تا گرم شود. كساني كه جراحي كليه، سزارين و ناحيه كمر داشته‌اند، مستعدترين افراد هستند براي اينكه كمرشان سرد شود. حتما از كمربند گرم وسيع كه حداقل ۱۵ سانتي متر تا ۲۰ سانتي‌متر باشد، كمر را ببندند. پوشش گرم بر روي كليه‌ها و دقيقا پوشش آن در سرماي زمستانه موجب جلوگيري از تشديد بيماري مي شود يا آن را مهار مي كند.
اينها هم مي‌توانند ضمن بستن كمربند، شكم و كمر را با روغن‌هاي گرم چرب كنند. روغن سياه دانه، روغن كنجد و اگر بتوانند تهيه كنند روغن كوهان شتر، را به كمر و شكم بمالند و سپس آن را با شال ببندند. اين روش  حتي براي درمان تكرر ادرار نيز بسيار موثر است. پس كمربندها را ببنيد.
حتي براي جوانها، بستن كمربند حداقل ۵ سانتي‌متري موجب مي‌شود اندام مياني، خوشگل و قشنگ شود و اندام‌شان فرم مي گيرد. به علاوه كمربند را اگر محكم ببندند، به تدريج شكم تنگ و تنگ و تنگ مي‌شود و شكم دچار انبساط خارج از حد نمي‌شود و پهلوها از سردي درد نمي گيرد و معده درد نمي گيرد. كمر بند مانع درد در كمر و شكم و كليه‌ها مي‌شود.
كمربندها را محكم ببنديد تا با اراده به زندگي شرافت مندانه ادامه دهيد. انشاءالله موفق باشيد.

تقرير جسله آموزشي استاد «حسين خيرانديش» پخش شده از راديو قرآن. ساعت ۸:۳۰ روز دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۱

@tebesonati
@tebeeslami
www.hakimeshirazi.ir
www.attareshirazi.ir

درمان های خاص:

۱- فشارخون داردورماتیسم:هرروزصبح یک حبه سیربجودوبخورد.

۲- کبدچرب داردورماتیسم:هرروزجوشانده یادمکردۀبرگ یاپوست سبزگردوبه مقداریک استکان بخورد.

۳- فلجی یاشبه فلجی داردورماتیسم:جوشاندۀ مخلوط بابونۀ شیرازی وبابونۀ گاوچشم ومرزنجوش بخورد.

۴- کم خونی دارد،سوزاک داردورماتیسم:هرروزیک لیوان آب انگوروسط روزویک لیوان عصرانه بخورد.

۵- ضعف أعصاب،ضعف قلب ورماتیسم:مخلوط گلاب عرق بیدمشک،عسل آویشن،نعنا.

۶- کمبودمایع مفصلی وصدای زانو،یائسگی زودرس ورماتیسم:جوشاندۀعلف هفت بند.

۷- تهّوع،ضعف اعصاب ورماتیسم:جوشاندۀ مخلوط سوسنبر وآویشن.

۸- کم خونی،عفونت داخلی ورماتیسم:جوشاندۀ آب سیب عسل که مخلوط آن بهتراست.

۹- انسدادکبدی وقلبی ورماتیسم:هرروزدمکردۀ تخم کرفس بنوشید،مخلوط سکنجبین باآب انارشیرین بخورید.

۱۰- تنبلی کبدوکم کاری کلیه ورماتیسم:آب پرتقال،آب انار،آب سیب،آب زردک،آب ترب سیاه.

۱۱- رطوبت إضافی بدن،تجمّع مایعات اضافی بافتی ورماتیسم:خورشت کرفس،سوپ هویج جعفری،روغن زیتون،عسل اُستوخدوس،گل اُستوخدوس،افتیمون،زنجبیل پرورده درعسل.

۱۲- چربی خون،بالابودن آنزیمهای کبدی ورماتیسم:شویدپلو،آش گل سرخ،کدومسمّی باپوستش،خورشت کدوحلوائی بارب انار،مربای بالنگ عسل.

۱۳- تب کلیه،سنگ کلیه،کیست کلیه ورماتیسم:آب ترب سیاه،برگ چغندربارانِ مرغ خورشت درست کنند،آش شلغم،آش آبغوره ،جوجه کباب،جوشانده هسته خرما.

۱۴- یبوست ورماتیسم مزمن:گُلقَندباشیره توت ،گلقندباسکنجبین ،مربایاشربت انجیرباقندوشیره توت.

۱۵- نقرس،ضعف نعوظ ورماتیسم:حَبّ سورنجان به مقداریک نخودبخوردوقولنجان به مقداریک عدس زیرزبان نگه دارد،نیش زنبوردرمفصل بزند،مربای به،مربای بالنگ،مربای شقاقل وعسل بخورد،شخص بیماردرمناطق حارّه وگرمسیرباشدبهتراست.

۱۶- دررماتیسم کهنه ومزمن نبایستی کشک،سرکه،ترشیجات بخورد.ولی سیربخوردوسیرله شده راروی موضع دردرماتیسمی کهنه به مدت یک ساعت گذاشته وسپس بشویدتارماتیسم مزمن راازبین ببرد.

۱۷- رماتیسم عفونی:پیشگیری وپرهیزشودازسرماخوردگی وجریان هوای سرد،درمان رماتیسم عفونی:صبحها:شیر+عسل اُستوخدوس،وسط روز:آب شلغم+عسل،عصرانه:آب سیب+عسل،شب بعدازشام:سیاهدانه+عسل،شب قبل ازخواب:روغن بنفشه ی طِبّیِ خالص(درپایه ی روغن زیتون)،هم بخوریدوهم ماساژدهید

این ها درمان سرپایی هستند برای درمان اساسی باید زیر نظر اهل نظر کار کرد

@tebesonati

مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.